Osobní průvodkyně

Martina Janků

K duchovnímu učení jsem se dostala před více než 25 lety, kdy jsem se snažila najít způsob, jak se vypořádat se svým nezvladatelným strachem. Provázel mě již od dětství a hlásil se ve všech možných životních situacích. Věnovala jsem se józe, meditacím, Enneagramu, studiu psychologie, rodinný konstelacím, koučinku i dalším technikám. Skutečnou změnu v mém životě ale znamenalo až setkání s Prasadamem a jeho přístupem, který vycházel z učení Diamond Logos. Svůj strach jsem konečně pochopila a naučila se s ním pracovat.
 
S Prasadamem jsme začali postupně spolupracovat a v roce 2007 jsme spolu vytvořili ucelené učení esenciálních životních kvalit Kvalita života. Společně jsme vedli stovky workshopů v Čechách, na Slovensku, v Německu, Číně, Thajsku na Tchaj-wanu nebo Bali.
 
Během individuálních sezení provázím své klienty na cestě k jejich vnitřní proměně a spokojenějšímu životu. Vedu prožitkové semináře pro ženy, ve kterých se zaměřuji na podporu ženských kvalit, archetypy, léčení, intimitu, rituály, mateřství nebo závislosti. K mým vášním patří práce s nočními i denními sny.
 
Miluji cestování, poznávání nových krajin a různých kultur. Zajímám se o starodávná duchovní poznání, nejnovější poznatky psychologie i kvantovou fyziku. Mám pestrý život se spoustou zážitků, ale největší radost mi dělá, když se sejdu se svými dnes již dospělými dětmi a užíváme si společný čas.