S Martinou absolvuji semináře a individuální sezení. Je velmi intuitivní, zkušená a vřelá mentorka. Pomáhá mi prohlubovat mé spojení s tělem emocemi a díky jejímu vyššímu vědomí mi pomáhá transformovat moji energii. Používám její techniky k uzdravování a lepším vztahům každý den. A co je nejvíce důležité, opravdu přijímat to, co mi přichází do života. Navždy budu vděčná, že jsem jí potkala.

Kasia K.

 
Jsi součástí mé duchovní cesty, cesty mého osobního rozvoje. Na seminářích od Tebe cítím především podporu, důvěru, lásku, moudrost. Vnímám Tě jako osobu, na kterou se mohu s důvěrou obrátit v případě, že se setkám s něčím, na co sám nestačím.

František E.

 
Díky sezením s Martinou se učím být ve vědomém kontaktu se svými pocity, respektovat své potřeby, vidět a transformovat stará zranění. Jsem kapitánkou na své lodi.

Anička P.

 
S Martinkou a Prasadamom sa poznáme vyše 5rokov a vždy je každý seminár pre mňa obohacujúci. Som im veľmi vďačný za ich láskavú a praktickú pomoc, skúsenosti z workshopov, ktoré využívam v každodennom živote.

Mayo N.

 
Konečně jsem našla někoho, kdo mi dostal k podstatě zátěží, které jsem si během života nasbírala. Martinku jsem poznala na semináři Mystická cesta, pracuje velmi individuálně a pomáhá navést člověka k podstatě věci. Pomohla mi odbourat různé bloky, staré vzorce, naučila mě jak se sebou lépe pracovat a vnímat se. Po každém sezení se něco uvolní nebo si něco důležitého uvědomím... Jsem moc vděčná, že jsem tě Marti poznala. Těším se na další sezení a sebe-rozvoj.

Kamila L.

 
S Martinou a Prasadamem se znám a jezdím na jejich semináře již několik let. Pořád je co objevovat. Za poslední rok a půl jsem absolvovala několik individuálních sezení s Martinou po Skypu. Již se mi párkrát stalo, že jsem na semináři otevřela nějaké téma a neměla dostatek času či odvahy se tématu hlouběji v danou chvíli věnovat. Také život mimo ČR mi neumožňuje jezdit na semináře tak často, jak bych si přála. Sezení po Skypu se tak stalo mým oblíbeným intenzivním způsobem práce na sobě. Martině důvěřuji a ze zkušenosti vím, že mě dokáže citlivě provést mým procesem od začátku až do konce. V posledních několika letech jsem řešila bolest zad na různých místech podél páteře. Několik let cvičím jógu a chodím na masáže. Více méně bez velkého úspěchu. S Martinou jsem na těchto bolestivých místech začala pracovat a odkrývat to, co je za fyzickou bolestí. Zdá se, že jsem na dobré cestě. Bolest polevuje. Pro mě je to nejlepší zpětná vazba. Odvaha otevřít stará témata se vyplatí. Martině moc děkuji a individuální sezení můžu jen doporučit.

Anna F.

 
Skrze Marťou laskavě vedenou meditaci, jsem si poprvé v životě uvědomil a prožil, kde je můj domov ve vesmíru. Martina ve mě probouzí zvědavost, laskavost a rozkoš.

Martin N.

 
Díky práci s Martinou a na seminářích i s Prasadamem, mohu žít výrazně lepší život. Život plný opravdové radosti a s nástroji a možnostmi pracovat i s chmurami.

Eva S.